Neden e-ticarette Marduk Web'İ tercih etmeliyim?
Mardukweb, şirketlerin e-ticaret sektöründe faaliyet gösterirken ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri sunar. Tasarımdan güvenliğe, müşterilere özel e-ticaret eğitimlerinden, farklı ödeme sistemlerine kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bu nedenle dijital dünyada satış yaparak gelirlerinizi artırmak ve ticari faaliyetlerinizi çağın gereklilikleriyle birleştirmek istiyorsanız Marduk Web’in e-ticaret altyapılarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Marduk Web e-ticaret dışında hangi hizmetleri vermektedir?
Marduk Web,  e-ticaret sitelerinin yanı sıra kurumsal siteler, özel yazılımlar ve tasarımlar, bayilik sistemleri, android program, Google reklam, Google SEO  ve sitelerin eğitimi gibi geniş yelpazede bir hizmet anlayışına sahiptir.
Marduk web altyapısını kullanarak ne gibi avantajlar sağlarım?
Mardukweb, birçok önemli avantajı beraberinde getirir. Kullanıma hazır tasarımlar arasından seçim yapma, sitelerin mobil cihazlara uyumlu olması,tüm sitelerimizin kullanıcı tarafından yönetilebilmesi, özel seo tekniklerimizle sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması, kişiye özel yazılımlar ve tasarımlar yapılabilmesi, güvenli yazılım ile kolaylıkla ödeme alınabilmesi ve websitenin android programı gibi birçok avantaja sahibiz.
Marduk Web altyapısı ile kurulan siteler SEO uyumlu mudur?
Mardukweb altyapısı ile oluşturulan siteler, %100 SEO uyumludur. Otomatik olarak yapılan arama motoru optimizasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşmanız kolaylaşır. Çünkü bu özelliğin yardımıyla internet siteniz Google aramalarında üst sıralarda listelenir. Ücretsiz SEO analizi gibi hizmetler de bu alandaki başarınızı artırmanıza yardımcı olur ve kazancınızı artırır
Marduk Web ile sitemin güvenliği sağlanır mı?
Marduk web, sitenizin yüksek güvenliğe sahip olmasını sağlar. Tüm e-ticaret paketlerimizde bulunan 256 bit SSL sertifikası, sitenizi kötü niyetli girişimlere karşı korumalı hâle getirir. Ayrıca Marduk web, 3D Secure gibi güvenli ödeme biçimlerini de destekler.
Sitemi açtıktan sonra nasıl müşteri bulacağım?
Marduk web altyapısı kullanan sitelerin SEO uyumlu olması, müşteri bulmanızı kolaylaştıran en önemli faktörlerinden biridir. Bunun yanında Google Reklam, toplu sms ve mail yönetimi ve canlı destek sistemleri gibi özellikler, sitenizi açtıktan sonra daha fazla müşteriyle buluşmanıza yardımcı olur.
Marduk web ile nasıl iletişim kurabilirim?
0531 610 00 89 numaralı destek hattımızı 7/24 arayabilir ya da <a href="/iletisim">iletişim sayfamızda</a> bulunan formu doldurarak bizimle temasa geçebilirsiniz.Ayrıca Amasya Gümüşhacıköy de bulunan ofisimize de gelebilirsiniz