Çiçekçi Yazılımı - Çiçekçi Scripti

cicekci-yazilimi

Türkiye'nin en çok çiçekçi sitesine sahip firmasıyız!

Firmamız 15 yıldan fazla süredir ortalama 800 çiçekçiye hizmet vermektedir, bu alanda Türkiyenin en gelişmiş çiçekçi sitesi yapan firmasıyız. Bizi en iyi firma yapan en büyük özelliğimiz, kurulumunu yaptığımız çiçekçi sitelerinin Google'da üst sıralarda çıkmasıdır zaten Google'da bir yere gelmeyen bir siteden bir kazanç elde etmek mümkün değildir. Üst sıralara getirdiğiniz yüzlerce web sitesi referansı sunabiliriz. Firmamız, 24 saat teknik destek sağlayarakda her daim çiçekçilere destek vermektedir.

%100 Mobil Uyumlu 16 Farklı Tasarım!

Marduk Web, çiçekçilere özel 16 farklı tasarımda ve farklı paketlerde çiçekçi sitelerine sahiptir.15 yıllık tecrübeye sahip şirketimiz ile en güvenli kurumsal sitesine sahip olabilirsiniz.%100 mobil uyumlu tasarımlarımızla çiçekçi sitelerimiz tüm cihazlara uyumludur.Çiçekçi sitenizden kredi kartı veya havale ile yurtiçi ve yurtdışından ödeme alabilirsiniz.E-ticaret sitelerimizde otomatik dil çevirisi bulunmaktadır.Gelişmiş yönetim panellerimiz sayesinde tüm ürünlerinizi kendiniz ekleyebilir,yol ücretlerinizi belirleyebilir, sitenizin tüm tasarımını kendiniz yönetebilir ve siparişlerinizi de bu panelden kontrol edebilirsiniz.

Image

Değerli Müşterilerimizin bildiği gibi, çiçekçileri taşeron gibi kullanan büyük şirketler çiçekçiler üzerinden kar elde ediyor. İşin büyük yükünü çiçekçiler yapmasına rağmen asıl kaymağını yiyenler başkaları oluyor. Bu düzenin böyle gitmemesi için, çiçekçilerin insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir web sitesine sahip olması çok önemli bir unsur. Sizin çiçekçilik yaptığınız il veya ilçede kredi kartıyla ödeme alabileceğiniz, güven veren bir alt yapısı olan web siteniz olduğu sürece diğer firmaların çok şansı kalmayacaktır. Üstelik esnaf olmanın verdiği reklam avantajınız sizi rakiplerinizin önüne geçirecektir. İşte biz bu kısımda devreye giriyoruz. Çiçekçilere tamamen yeni teknolojiye uygun siteler tasarlıyor ve ihtiyaç duydukları vakitlerde teknik destek sağlayarak destekleyicileri oluyoruz. Üstelik bu hizmetimizi çok ekonomik fiyatlarla yapıyoruz.

Sitenizi özgün tutmanız Google sıralamanız açısından önemlidir.Ayrıca tüm siparişler cep telefonunuza iletilir.Yüzlerce daha modül ile e-ticaret sitenizi sizlerin kullanıma sunarız.Yönetim paneli ile ilgili eğitim vermekteyiz.Tüm sitelerde Google SEO çalışmaları yaparak Google aramalarında en üst sıralara getiriyoruz.Bu da satışlarınızı artırıp rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyor.