Avukat Sitesi Kurulumu

Avukatlar için kullanışlı ve kurumsal bir web sitesi istiyorsanız sizleri yeni AVUKAT SCRİPTİ V7 ile tanıştıralım. Gayet sade ve kullanışlı bir görünüme sahip olan bu avukat sitemizde, ihtiyacınız olan bütün eklentiler sistemde dahil edildi. Çok kolaylıkla kendi içeriklerinizi yükleyebileceğiniz ve sosyal medya ile entegreli çalışabilen alt yapısıyla modern bir görüntü sunuyor.

Önemli Bilgilendirme: Hosting/web alanı ve SSL sertifikası fiyata dahildir. Diğer yıllarda sadece 300 TL ödeme yaparak yıllık yenilemesi yapılmaktadır. Her yıl düzenli olarak sistem güncellemesi yapılır ve yeni sürümler geldiğinde ücretsiz olarak güncellenir. Firmamız kurulum sonrası destek sağlamakta olup,  her daim telefon/mail üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz şirket garantisinde faturalıdır. (Düşük fiyata satılan hazır scriptler ile lütfen karıştırmayınız).

Temada renk değişikleri kolayca yapılabilir ve dilediğiniz alanlar düzenlenebilir veya kaldırılabilir. Kurumsal bir firmayla çalışarak sitenizi ve kendinizi güvende tutmak istiyorsanız mutlaka bizleri arayın, indirimli fiyatlarımızdan yararlanın.


DEMO SİTEYİ İNCELE


Avukat Scripti

Avukat scripti kurulum süresi ortalama 2 gündür. Sitenize eklenecek gerekli dökümanları bildirmeniz durumunda kısa sürede teslim edilir. Avukat sitenizi kendiniz yönetebileceğiniz için dilediğiniz şekilde içerik ekleyebilir ve sitenizi zenginleştirebilirsiniz. Avukat scripti yüksek kaliteli hızlı sunucularda barındırılır(16 Gb Ram - 8 İşlemci ve Sınırsız Trafik) 20 Gb web alanıyla herhangi bir kısıtlama yoktur ve dilediğiniz sayıda alt mailler açabilirsiniz.

Hukuk Ofisi Scripti

Hukuk ofisi sitesi olarakda kullanabileceğiniz gibi kişisel avukat sitesi olarakda kullanılabilir. Hukuk ofisi scripti olarak kullanmak istediğinizde gerekli olabilecek tüm eklentiler ücretsiz olarak eklenir. Etiketler: avukat scripti , avukat sitesi, hukuk ofisi scripti, avukat sitesi, hazır avukat sitesi